Privatumo politika

Malonu, jog apsilankote sijonkelnes.lt elektroninėje parduotuvėje todėl mes pateikiame informaciją, kad jus būtumėte informuoti apie Jūsų duomenų naudojimą, apdorojimą. Pagal šią privatumo politiką, mes įsipareigojame gerbti ir saugoti jūsų privatumą bei neatskleisti turimos informacijos tretiesiems asmenims. Išskyrus tuos atvejus kai to reikalauja Lietuvos Respublikos teisės aktai.

Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

Asmenys, kurie yra jaunesni nei 18 metų, prieš pateikdami informaciją ir, prieš pateikiant pirkimo užsakymą, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą. 

KOKIE JŪSŲ DUOMENYS NAUDOJAMI, KAM JIE NAUDOJAMI?

Duomenys, kurie yra pateikiami užsakymo metu, mes naudojame užsakymams įvykdyti, finansiniams dokumentams išrašyti, bei esant poreikiui, su Jumis susisiekti. Pateikiami duomenys yra šie: Vardas, Pavardė, el.pašto adresas, telefono numeris, adresas.

Asmens duomenys yra tvarkomi tik tokią teisę turintys asmenys. Visa informacija apie tvarkomus duomenis yra konfidenciali. Asmens duomenys gali būti perduodami trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

KAIP SAUGOMA JŪSŲ INFORMACIJA?

Elektroninėje parduotuvėje įdiegtas SSL sertifikatas patvirtina, kad šioje elektroninėje parduotuvėje yra saugu registruotis ir pirkti prekes. Visi asmens duomenys yra tvarkomi remiantis teisės aktuose nustatytais duomenų reikalavimais.

SLAPUKAI (angl. cookies)

Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti:  https://cookiesandyou.com/

Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (naudojame slapukus). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir ištrinti dalį įrašytų slapukų arba visus juos. Taip pat turite teisę nesutikti, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Darome prielaidą, jog naudodamiesi e. parduotuve sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašomi slapukai. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus arba kreipdamiesi į mus svetainėje skelbiamu e. pašto adresu ar telefonu.

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

www.vivomixx.lt pasilieka teisę keisti privatumo politiką, jos sąlygas. Apie pokyčius visada pranešame svetainėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų el. paruotuvės paslaugoms, reiškia, kad sutinkate su šiomis taisyklėmis ir nuostatomis.

Jei turite klausimų, maloniai galite kreiptis info@vivomixx.lt